[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي :: درباره كنفرانس :: ثبت نام :: ارسال مقاله :: برقراري ارتباط :: راهنماي پايگاه ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره کنفرانس::
سازمان کنفرانس::
برگزارکنندگان و حامیان::
شرکت در کنفرانس::
ارسال مقاله::
برنامه‌های جانبی::
طرح برتر فولادی::
چهره برجسته فولادی::
پایان نامه برتر::
مسابقات پل فولادی::
نمایشگاه جانبی::
تسهیلات پایگاه::
برقراری ارتباط::
پانل مبحث دهم ::
کارگاه آموزشی ::
جایزه آرک مگردیچیان::
گزارش تصویری::
کشورهای حاضردرکنفرانس::
::
تماس با ما
AWT IMAGE   تلفکس: 88384199
@isssconf     AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
دانلود

پوستر کنفرانس

AWT IMAGE

..
نشریات همکار

Journal of Rehabilitation in Civil Engineering

سازه و فولاد

..
:: برگزاری مسابقات پل فولادی ::

ششمین دوره مسابقات ملی پل فولادی

تغییر در تاریخ برگزاری مسابقات پل فولادی

بنا بر تصمیم کمیته برگزاری مسابقات و درخواست تعداد کثیری از شرکت کنندگان تاریخ مسابقه به ۲۳ آذر ماه تغییر یافت.

  آخرین مهلت ثبت نام : ۳۰ مهرماه ۱۳۹۶

  کمیته برگزاری

  1. دکتر علی مزروعی (رئیس مسابقه)
  2. دکتر  فرهنگ فرحبد (رئیس کمیته داوران ارشد)
  3. دکتر نادر فنائی (دبیر مسابقه)

کمیته تدوین آئین نامه

  1. دکتر علی مزروعی
  2. دکتر نادر فنائی
  3. مهندس آرش الوان­کار گلپایگان 
  4. مهندس پارسا جلوخانی

آیین نامه مسابقات                     فرم ثبت نام 

  کمیته داوران ارشد (به ترتیب حروف الفبا)

  1. دکتر مجید جمالامیدی (دانشگاه صنعتی مالک‎اشتر)
  2. دکتر فرزاد حاتمی (دانشگاه صنعتی امیرکبیر)
  3. مهندس محمدرضا رضائی (انجمن سازه های فولادی ایران)
  4. دکتر مجید سهیل زمانی (مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی)
  5. دکتر منوچهر صدوقی شبستری (دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج)
  6. دکتر فرهنگ فرحبد (مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی)
  7. دکتر نادر فنائی (دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی)
  8.  دکتر محمد سهیل قبادی (دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین)
  9. دکتر علی مزروعی (دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز)
  10. دکتر سید رسول میرقادری (دانشکده فنی دانشگاه تهران)

    کمیته داوران (به ترتیب حروف الفبا)

  1. مهندس رحمان ابراهیمی
  2. مهندس آرش الوان­کار گلپایگان 
  3. مهندس پارسا جلوخانی (مسئول کمیته داوران)
  4. مهندس مریم حسنعلی
  5. مهدی چیت ساز
  6. مهندس هادی صمدزاد
  7.  مهندس مهدی فامرینی
  8.  مهندس اصلان فعال
  9.  مهندس علی قاضی میرسعید
  10.  مهندس محمدباقر قدکساز
  11.  مهندس هومن کیانی
  12. مهندس محمد حسین کرمی
  13. مهندس نیلوفر مالک قاینی
  14. مهندس محمد محمدی ده چشمه
  15.  مهندس سید نعیم موسوی
  16. مهندس مهدی نصیری

AWT IMAGE

  
تسهیلات مطلب
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان ارسال به دوستان


کد امنیتی را در کادر بنویسید >
::
دفعات مشاهده: 10544 بار   |   دفعات چاپ: 810 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 8 بار   |   0 نظر
کنفرانس سازه و فولاد Steel & Structure
Persian site map - English site map - Created in 0.053 seconds with 953 queries by yektaweb 3506